KONST / Litografier / Litografier 13128103
nr 1312 8103
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografier, 4 st. Signerade och numrerade, ramens innermått: 46x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:14:13
150 kr
200 kr
350 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg